Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánunk!

Tisztelt Tagságunk! 5251342612_2c33b451d6_z

Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket és Sikerekben, Nagy Fogásokban Gazdag Boldog Új Évet Kívánunk minden kedves pecás társunknak, családtagjaiknak és minden tószegi lakosnak. Ezúton köszönjük az egész évi jó kívánságokat, segítséget és minden bátorító szót. Reméljük az új évben ismét sok kellemes élménnyel gazdagíthatjuk településünk életét.

Bedekovics László, Sárai Szabó Róbert, Dr. Bedekovics László

UI: A 2013-as fogási naplókat kérjük 2014.január első két hetében leadni egyesületünk székhelyén!
Továbbá ezúton tájékoztatjuk tisztelt tagságunkat, hogy a Halász Kft. által 2013-as évre kiadott területi engedélyek érvényességi ideje 2014. január 15.-ig tart. Kérjük, ezt figyelembe véve gondoskodjanak az új évre szóló engedélyek beszerzéséről.

MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT!

Email cím (nem tesszük közzé) A kötelezően kitöltendő mezőket * karakterrel jelöljük

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>