Boldog Új Évet Kívánunk!

Tisztelt Tagságunk!

Sikerekben és Nagy Fogásokban Gazdag Boldog Új Évet kívánunk minden kedves pecás társunknak, családtagjaiknak és minden tószegi lakosnak. Ezúton köszönjük az egész évi jó kívánságokat, segítséget és minden bátorító szót. Reméljük az új évben ismét sok kellemes élménnyel gazdagíthatjuk településünk életét.

Bedekovics László, Sárai Szabó Róbert, Dr. Bedekovics László

UI: A 2012-es fogási naplókat kérjük 2013.január első hetében leadni egyesületünk székhelyén!

MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT!

Email cím (nem tesszük közzé) A kötelezően kitöltendő mezőket * karakterrel jelöljük

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>